Najlepsze usługi serwisowe w doskonałych cenach

Warsztat

Papis jest znany w Wielkopolsce przede wszystkim jako prestiżowy salon z używanymi samochodami. Nasz sukces to nie tylko samochody w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, ale także na docenianej przez wielu klientów obsłudze klienta. Doradzamy również naszym klientom w kwestii finansowania auta, tak, by ich finanse jak najmniej na tym ucierpiały. Na tym jednak nie kończą się nasze usługi, działamy również jako serwis samochodowy.

Poznań to duże miasto, w którym znajduje się wiele tego typu serwisów, jednak co wyróżnia naszą placówkę w Luboniu, to indywidualne podejście do klienta i troska o jego i jego samochód, a nie tylko o jego portfel. Czytajcie dalej, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych usługach w ramach serwisu mechanicznego.

Najlepsze usługi w doskonałych cenach

Serwis samochodowy Papis tworzą najlepiej wykwalifikowani specjaliści, którzy pracują na nowoczesnym sprzęcie. Dokonujemy dokładnego przeglądu technicznego, dzięki któremu dowiadujemy się o wszelkich możliwych usterkach, o których zostaniesz poinformowany. Wszystkie nasze działania są transparentne, klient dokładnie wie, za co nam płaci, nie ma żadnych ukrytych kosztów. W ramach naszych usług gwarantujemy:

  • wymianę oleju,
  • naprawę i wymianę części zawieszenia,
  • naprawę i wymianę hamulców,
  • geometrię,
  • naprawę i odgrzybianie klimatyzacji,
  • diagnostykę komputerową,
  • wymianę i przechowywanie opon,
  • odświeżanie wnętrza pojazdu metodą ozonowania.

Wychodzimy naprzeciw klientom posiadającym nie tylko różne auta, ale też różne potrzeby. Wierzymy, że Wam też jesteśmy w stanie pomóc.
Serwis samochodowy Papis to miejsce, z którego z pewnością wyjedziesz w 100% zadowolony. Gdy tylko skorzystasz z naszych usług, nie będziesz już nigdy więcej chciał skorzystać z innych serwisów. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości. Zapraszamy do naszego salonu Papis!

Sprawdź również:
Hyundai i40 używany
Hyundai ix20 używany
Hyundai ix35 używany
Jeep Cherokee używany

By Max

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *