Najlepsze usługi serwisowe w doskonałych cenach

Warsztat

Papis jest znany w Wielkopolsce przede wszystkim jako prestiżowy salon z używanymi samochodami. Nasz sukces to nie tylko samochody w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, ale także na docenianej przez wielu klientów obsłudze klienta. Doradzamy również naszym klientom w kwestii finansowania auta, tak, by ich finanse jak najmniej na tym ucierpiały. Na tym jednak nie kończą się nasze usługi, działamy również jako serwis samochodowy.

Poznań to duże miasto, w którym znajduje się wiele tego typu serwisów, jednak co wyróżnia naszą placówkę w Luboniu, to indywidualne podejście do klienta i troska o jego i jego samochód, a nie tylko o jego portfel. Czytajcie dalej, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych usługach w ramach serwisu mechanicznego.

Najlepsze usługi w doskonałych cenach

Serwis samochodowy Papis tworzą najlepiej wykwalifikowani specjaliści, którzy pracują na nowoczesnym sprzęcie. Dokonujemy dokładnego przeglądu technicznego, dzięki któremu dowiadujemy się o wszelkich możliwych usterkach, o których zostaniesz poinformowany. Wszystkie nasze działania są transparentne, klient dokładnie wie, za co nam płaci, nie ma żadnych ukrytych kosztów. W ramach naszych usług gwarantujemy:

  • wymianę oleju,
  • naprawę i wymianę części zawieszenia,
  • naprawę i wymianę hamulców,
  • geometrię,
  • naprawę i odgrzybianie klimatyzacji,
  • diagnostykę komputerową,
  • wymianę i przechowywanie opon,
  • odświeżanie wnętrza pojazdu metodą ozonowania.

Wychodzimy naprzeciw klientom posiadającym nie tylko różne auta, ale też różne potrzeby. Wierzymy, że Wam też jesteśmy w stanie pomóc.
Serwis samochodowy Papis to miejsce, z którego z pewnością wyjedziesz w 100% zadowolony. Gdy tylko skorzystasz z naszych usług, nie będziesz już nigdy więcej chciał skorzystać z innych serwisów. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości. Zapraszamy do naszego salonu!

By Max

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *