Samochód używany w leasingu do 30 000

Suzuki

Szukasz komfortowego samochodu, na którego nie będziesz musiał wydawać za dużo pieniędzy? Rozwiązaniem dla Ciebie będzie samochód używany w leasingu do 30 000! Papis to salon samochodów używanych, w którym znajdziecie wiele samochodów w korzystnych cenach, a nasi specjaliści doradzą Wam, jaki sposób jego kupna będzie dla Was najbardziej korzystny.

Świetny używany samochód w zasięgu Waszych rąk – Papis

W salonie samochodów używanych Papis odnajdziecie skrojony na Wasze potrzeby samochód używany w leasingu do 30 000. Popularnym modelem, na który często zwracają uwagę nasi klienci jest Suzuki Swift. To kompaktowy, miejski samochód o nowoczesnej linii, który zadowoli wszystkich fanów designerskich aut. Swift posiada doskonałe, praktyczne wyposażenie, w którego skład wchodzi między innymi: kamera cofania, podgrzewane lusterka boczne oraz komputer pokładowy. Dzięki swoim zgrabnym wymiarom, Suzuki Swift idealnie nadaje się do dynamicznej jazdy w mieście i parkowania nawet w najmniej sprzyjających warunkach. To właśnie dlatego ten azjatycki samochód jest tak często spotykany na ulicach wielkich miast na świecie.

Jeśli szukacie idealnego, miejskiego samochodu, który możecie kupić w ramach leasingu, koniecznie odwiedźcie nasz salon! Oferujemy nie tylko korzystne raty leasingowe, ale także kredyty samochodowe! Kupując samochód u nas, otrzymasz także gwarancję na 36 miesięcy! Gwarantujemy, że wyjeżdżając z naszego salonu nowym autem będziesz w 100% zadowolony i usatysfakcjonowany.

Sprawdź również:
Ford Mondeo używany
Ford S-Max używany
Honda Civic używany
Honda Jazz używany

By Max

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *