Kompleksowe usługi serwisowe w Poznaniu

Warsztat

Papis to znany w całej Wielkopolsce salon z używanymi samochodami. Jesteśmy znani nie tylko z doskonałego stanu wizualnego i technicznego naszych aut, ale także z profesjonalnej obsługi, która nie tylko doradza w ramach wyboru samochodu, ale także najlepszych metod jego finansowania. Papis to jednak nie tylko komis świadczący wysokiej jakości usługi – to także serwis mechaniczny. Poznań to duże miasto, w którym znajduje się wiele tego typu serwisów. Mieszkaniec tego miasta mógłby zapytać: dlaczego mam jechać do serwisu w Luboniu, skoro jest ich tyle na miejscu? To, co wyróżnia Papis to podejście do klienta, które nie ma na celu wyciągnięcie od niego jak najwyższej kwoty, a realną pomoc. Nasz salon i serwis znajduje się przy głównej ulicy w Luboniu, więc bez problemu dojedziesz do nas nie gubiąc się nigdzie po drodze. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej o naszych usługach!

Kompleksowe usługi serwisowe

Serwis mechaniczny Papis oferuje kompleksowe usługi mechaniczne. W ramach naszego serwisu, dokonamy dokładnego przeglądu Twojego auta i poinformujemy Cię, które elementy i podsystemy wymagają naprawy lub odświeżenia. W ramach naszych usług możesz również liczyć na: wymianę oleju, naprawę i wymianę hamulców, naprawę i wymianę części zawieszenia, geometrię, naprawę i odgrzybianie klimatyzacji, diagnostykę komputerową, wymianę i przechowywanie opon, odświeżanie wnętrz pojazdu metodą ozonowania.

Gwarantujemy, że gdy odwiedzicie nasz serwis, nie będzie już chcieli korzystać z usług żadnego innego. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów i dbać o to, by czuli, że naszym priorytetem jest ich zadowolenie, a nie ich pieniądze. Wszyscy nasi klienci wyjeżdżają od nas będąc w 100% usatysfakcjonowanymi. Przekonaj się sam, że możesz być jednym z nim i odwiedź nasz salon! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania lub rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości. Zapraszamy!

Sprawdź również:

Kia Soul używany
Kia Sportage używany
Kia Venga używany
Lexus GS 250 używany

By Max

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *