Papis – najlepszy komis w Poznaniu

Seat

Papis to jeden z większych komisów aut używanych w Poznaniu. Od wielu lat zajmujemy się zaopatrywaniem naszych klientów w bezpieczne i nowoczesne samochody. W naszym salonie znajdziesz samochody różnych popularnych marek, takich jak Ford, Fiat, Opel, Toyota czy Seat. Poznań leży niedaleko Lubonia, w którym mieści się nasz status, jeśli więc mieszkacie w Poznaniu, możecie bez problemu do nas przyjechać.

Papis – Nie tylko komis

Papis to jednak nie tylko komis z używanymi samochodami. To także serwis mechaniczny i lakierniczy, w którym pracują wspaniale wykwalifikowani profesjonaliści. Nasz serwis oferuje cały komplet usług, w tym: wymianę oleju, naprawę i wymianę hamulców, naprawę i wymianę części zawieszenia, geometrię, naprawę i odgrzybianie klimatyzacji, diagnostykę komputerową, wymianę i przechowywanie opon oraz odświeżanie wnętrza pojazdu za pomocą ozonowania.

W naszym serwisie pracują również wykwalifikowani sprzedawcy, którzy z chęcią pomogą Ci przy wyborze samochodu. Doradzamy również w sprawie finansowania transakcji – mamy niskie raty leasingowe, jesteśmy również autoryzowanym dostawcą usług finansowych. Z nami zakup auta na pewno będzie korzystny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych kupnem samochodu lub innymi naszymi usługami do naszego salonu. Gwarantujemy 100% zadowolenia po wyjechaniu z naszego salonu. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie możliwe pytania i rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Sprawdź również:

Opel Zafira używany
Peugeot 308 używany
Peugeot 508 używany
Renault Captur używany

By Max

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *