Samochód w leasingu do 80 000

Mondeo

Szukasz komfortowego samochodu, który nie tylko będzie się dobrze prezentował przed kolegami, ale też będziesz się w nim czuł bezpiecznie z rodziną? Taki samochód w leasingu do 80 000 znajdziesz w salonie jednego z większych dealerów samochodów używanych w Poznaniu, jakim jest Papis! Korzystne warunki rat leasingowych i profesjonalna obsługa to coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Sprawdź nas i przekonaj się sam!

Komfortowy samochód bez dużego obciążenia finansowego!

Kupowanie samochodu w leasing sprawia, że obciążenie naszego budżetu jest znacznie mniejsze, niż gdybyśmy musieli od razu wpłacać całą kwotę za samochód. Popularnym modelem, na który często decydują się nasi klienci, jeśli jest on w ofercie, jest Ford Mondeo Kombi. To duży, rodzinny samochód, któremu jednak nie brakuje stylu i elegancji. Duży, srebrny „grill” z przodu nadaje mu drapieżnego, sportowego wyglądu, co wyklucza wygląd „tatusiowego” samochodu. Model ten jest doskonale wyposażony między innymi w: komputer pokładowy, czujniki parkowania, tempomat, podgrzewane szyby i lusterka, a to tylko część jego znakomitego wyposażenia.

Stawiając na Papis, wybierasz dealera, dzięki któremu wyjedziesz z salonu w 100% zadowolony. Nasi sprzedawcy doradzą Ci, jakie rozwiązania finansowe będą dla Ciebie najbardziej korzystne, dzięki czemu gwarantujemy Ci satysfakcję z dokonanej transakcji. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z nami.

Sprawdź również:

Skoda Superb używany
Toyota Auris używany
Toyota Avensis używany
Toyota Yaris używany

By Max

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *