Serwis blacharsko-lakierniczy w Luboniu

Auto, Lakier

Papis to renomowany salon używanych aut, który cieszy się doskonałą opinią wśród mieszkańców Poznania i okolic. Nasza działalność jest jednak znacznie szersza – prowadzimy również serwis blacharsko-lakierniczy. Luboń to miasto pod Poznaniem, które jest bardzo blisko niego. Nasz salon i serwis znajduje się przy głównej drodze, więc bez problemu do niego traficie. Gdy potrzebujecie dobrego lakiernika, Papis to najlepszy wybór – nie tylko oferujemy profesjonalne lakierowanie, ale także postępujemy zgodnie z zaleceniami poszczególnych producentów. Staramy się uzyskać taki efekt, by zadowolić wszystkich naszych klientów.

Niskie koszty lakierowania auta

W większości salonów blacharsko-lakierniczych, nawet najmniejsza, podstawowa usługa potrafi być bardzo droga. Nie uważamy, żeby była to dobra droga, więc w trosce o naszych klientów, wszyscy nasi blacharze starają się być partnerami klienta, by jak najlepiej mu doradzić, a nie tylko patrzeć na rachunek. Gwarantujemy, że koszty usług blacharskich w naszym salonie, pozytywnie Was zaskoczą. Poza standardowymi usługami, dajemy naszym klientom również gwarancję po ich wykonaniu, dzięki czemu taka usługa jest bardziej rzetelna i pewna.

Gwarantujemy, że po wykonanej w naszym salonie usłudze, odjedziecie od nas w 100% zadowoleni. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Sprawdź również:

Opel Corsa używany
Opel Crossland X używany
Opel Grandland X używany
Opel Insignia używany

By Max

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *