Serwis klimatyzacji Poznań

Klimatyzacja

Papis to znany salon z używanymi samochodami w Poznaniu, który jest liderem sprzedaży na rynku wtórnym. Jesteśmy znani z aut w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Przyjeżdżają do nas ludzie z całej Wielkopolski. Poza sprzedażą samochodów na rynku wtórnym, mamy również inne usługi. Między innymi jest to serwis klimatyzacji. Poznań to miasto, w którym jest wiele tego typu serwisów, jednak niewiele z nich stawia przede wszystkim na klienta. Nasza profesjonalna i doskonale wykwalifikowana kadra potraktuje Cię jak partnera, a nie jak osobę, z której trzeba zedrzeć jak najwięcej pieniędzy.

Serwis klimatyzacji – ważny dla Twojego zdrowia!

Regularne sprawdzanie stanu systemu klimatyzacji jest bardzo ważne. Namnaża się w niej wiele bakterii i grzybów, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie Twojej rodziny. Szczególnie narażone są wszystkie dzieci z alergiami, ale nie tylko. W systemach klimatyzacji mogą pojawić się takie bakterie i grzyby, których działanie może być nawet nowotwórcze! Ponadto, mogą one wpływać na pogorszenie samopoczucia, co jest niezwykle niebezpieczne podczas jazdy samochodem! Zaleca się sprawdzanie klimatyzacji przynajmniej raz do roku.

Gwarantujemy, że po skorzystaniu z naszych usług, wyjedziecie w 100% zadowoleni. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości. Do zobaczenia w salonie Papis!

Sprawdź również:

Mercedes C-Class używany
Mitsubishi ASX używany
Mitsubishi Lancer używany
Opel Astra używany

By Max

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *