Serwis mechaniczny Luboń

Warsztat

Papis to jeden z najpopularniejszych salonów z używanymi samochodami w okolicach Poznania. Od lat budujemy swoją markę na wiarygodności i rzetelności. Słyniemy nie tylko z dobrych marek samochodów, ale też z ich doskonałego stanu technicznego i wizualnego. Często doradzamy także nasze klientom najlepsze rozwiązania finansowania auta tak, by transakcja była dla nich jak najbardziej korzystna. Papis to jednak nie tylko prestiżowy komis, do którego przyjeżdżają mieszkańcy Poznania i okolic – to także serwis mechaniczny. Luboń to miasto, które leży w niedalekiej odległości od Poznania, dzięki czemu odwiedzają nas nie tylko okoliczni mieszkańcy, ale też mieszkańcy Poznania.

Solidny serwis w zasięgu Twojej ręki!

Niektórzy drżą przed wizytą ze swoim samochodem w serwisie. Nic dziwnego – w tego typu miejscach często dochodzi do nadużyć finansowych. Papis nie chce należeć do tego typu miesc, u nas klient zawsze wie, za co płaci. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy dbają o jakość usług, a także wysoki standard obsługi klienta. Każdy przegląd techniczny, który jest realizowany w naszym serwisie, ma na celu wykrycie wszystkich usterek i problemów z podzespołami. Po przeglądzie klient zostaje poinformowany o dokładnym stanie technicznym auta i o działaniach, które należy podjąć, by doprowadzić samochód do porządku. W ramach naszego serwisu możecie również liczyć na: wymianę oleju, naprawę i wymianę hamulców, naprawę i wymianę części zawieszenia, geometrię, naprawę i odgrzybianie klimatyzacji, diagnostykę komputerową, wymianę i przechowywanie opon, odświeżanie wnętrza pojazdu za pomocą ozonowania.

Papis to doskonały serwis mechaniczny. Luboń słynie między inny właśnie z naszego salonu, w którym nie tylko możesz nabyć nowe auto, ale skontrolować to, które już masz. Gdy tylko skorzystasz z naszych usług, nie będziesz chciał już odwiedzać innych serwisów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszym salonie! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź również:

Mazda 6 używany
Mazda CX-3 używany
Mazda CX-5 używany
Mercedes B-Class używany

By Max

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *